O FIRMIE

BADEL Elektronik Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku.

Produkcja w zdecydowanej większości trafia na rynek zagraniczny. Nasza oferta ograniczona jest tylko do transformatorów toroidalnych i jest oparta na konstrukcjach niemieckich. Nasze produkty spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez urządzenia specjalne np. medyczne.

Jakość produkowanych transformatorów pozwala konkurować z firmami zagranicznymi, a produkty zaopatrują branże elektroniczną,elektrotechniczną, a także znajdują zastosowanie w sprzęcie profesjonalnym i powszechnego użytku.

Program produkcji przewiduje transformatory o mocy od 50-:-3,5kVA. Jednakże możliwe są realizacje zamówień nietypowych pod względem mocy. Transformatory mogą być wykonane w wersji z zabezpieczeniem termicznym jednorazowym jak i powtarzalnym. Modele transformatorów przypisywane są do kontrahentów, co ma za zadanie jeszcze bardziej wpłynąć na jakość produkcji i zapewnia powtarzalność procesu technologicznego.

Zamówienia przyjmowane są w formie pisemnej (fax, e-mail, list) lub osobiście. Standardowym terminem realizacji zamówienia jest okres 2-ch tygodni. Na nasze wyroby udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, nie dłużej niż 24-miesiące od daty produkcji.

Przy indywidualnych kontaktach okres oczekiwania jak i gwarancji może zostać wydłużony. Nasze wyroby spełniają Dyrektywy Wspólnoty Europejskiej nr 73/23/EEc dotyczącej sprzętu elektrycznego do stosowania w określonych granicach napięcia.